Instalace

program obsahuje 3 soubory

exportordersplus.zip  .... soubor s modulem, nahrajte na eshop funkcí Nahrát modul v záložce Moduly

Setup.exe a setup.msi ... soubory překopírujte na PC kde je instalována Pohoda a spusťe installer kliknutím na libovolý z nich

Spusťe Pohoda Můstek kliknutím na jeho ikonku

Propojení s eshopem

Licence

Zadejte číslo licence a doménu včetně případné subdomény, kam jste můstek instalovali. Ujistěte se že tvar domény je správný, zejména pozor na tvar subdomény, www.mujeshop.cz versus mujeshop.cz . Prohlížeč Chrome po otevření stránky na adrese www.mujeshop.cz www schovává.  Doporučujeme doménu opsat z administrace prestashopu: Konfigurace :: webový provoz a SEO: Doména obchodu. Podobně vyberte http / https protokol podle nastavení Prestashopu Konfigurace :: Hlavní:  Povolit SSl .

Můstek se pokusí zadanou doménu ověřit. Pokud se mu to nepodaří ujistěte se že zadáváte vše správně. Pokud ano, zvolte "tuto doménu již neověřovat a znovu zadejte licenci i doménu.

Propojení s Eshopem

FTP

Doporučujeme si pro Můstek zřídit samostatný FTP případně SSH přístup, který si předem otestujete pomocí vhodného klienta např. Filezilla nebo Total Commander. Věnujte pozornost výchozímu adresáři ke kterému se klient připojí, protože od něj je odvozena cesta k modulu.  Pokud se klient připojí přímo do adresáře ve kterém jsou soubory eshopu (tedy mj. složka modules), bude cesta /modules/exportordersplus .  Pokud se k adresáři modules musíte proklikat přes další složky, bude cesta delší, například /public/www/modules/exportordersplus , pokud je eshop umístěn v adresářích /public/www .

Databáze Pohoda

Pokud nemáte síťovou verzi Pohoda, zvolte Připojit automaticky s zadejte cestu k adresáři kam si Pohoda ukládá data a název řídícího .sys souboru - držte se nápovědy zobrazované v programu Pohoda Můstek u jednotlivých polí.

Eshop

Zde by mělo být vše již správně vyplněno z předešlého kroku. URI je můžete opsat z nastavení Prestashopu Konfigurace :: webový provoz a SEO: Základní URI